Anielska Łąka znajduje się 20 km od Giżycka. Malownicze mazurskie okolice zachęcają do aktywnego wypoczynku i korzystania z okolicznych atrakcji.
 
 
Jezioro Żywki
 
Anielska Łąka znajduje się niedaleko jeziora Żywki, nad które można pojechać samochodem lub rowerem. Nad jeziorem znajduje się kąpielisko i pomost, a brama wiodąca do niego jest warta zainteresowania i ma nawet swoją legędę. Jezioro otoczone polami i łąkami.
 
Małe Zoo
 
Jednego dnia można pojechać w ramach wycieczki do ,,małego ZOO'', w którym mają wiele zwierzątek, o których można się dowiedzieć ciekawostek, nakarmić zwierzątka (za pozwoleniem i w obecności gospodarzy) i miło spędzić czas. Więcej: http://mini-zoo-zywki.manifo.com/
 
Zwalony Most
 
Jeśli ktoś interesuje się historią to niedaleko gospodarstwa znajdują się ruiny mostu, który został wybudowany w 1908r. a wysadzony w 1945r. Jest to Most w Grądach Kruklaneckich. Do mostu prowadzi specjalna leśna droga i stoją tam tablice upamiętniające  te wydarzenia.
 
Zagroda żubrów w Wolisku
 
W Puszczy Boreckiej można zobaczyć żyjące na wolności żubry podczas karmienia w godzinach od 9 do 11 oraz od 16 do 18 (od maja do września). Poza tym żyją tam małe drapieżniki, jak lisy, jenoty, borsuki, kuny leśne, tchórze i piżmaki, a także większe, jak wilki i rysie, łosie, a także jelenie i dziki. Więcej: http://www.wolinpn.pl/index.php?page=41
 
Anielska Łąka
Boćwinka 21
11-612 Boćwinka
 
Anielska Łąka © Stadnina koni i Gospodarstwo Agroturystyczne Stworzono w vickcreator.com