Dla naszych gości mamy do dyspozycji dwa domki letniskowe. Domki są urządzone w stylu angielskim i są wyposażone w aneks kuchenny z jadalnią oraz toaletę. W domku jednorazowo znajduje się 6 miejsc noclegowych - jedno łóżko 2osobowe, 2 łóżka pojedyncze oraz kanapy rozkładane w salonach.
 
Jest możliwość zorganizowania ogniska w specjalnie wydzielonym miejscu.
 
Na miejsu jest też możliwość wypożyczenia roweru turystycznego, dzięki czemu zwiedzanie okolic jest przyjemniejsze.
Dla wczasowiczów mieszkających w Anielskiej Łące oferujemy także zniżki na jazdy konne.
 
Na posesji gospodarstwa jest możliwość zaparkowania samochodu.
 
Cennik wynajęcia domku:
 
160 zł / doba
 
 
 
 
Regulamin wynajmu domków.
 1. Goście przebywający w Gospodarstwie Agroturystycznym Anielska Łąka, proszeni są o przestrzeganie zasad bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku. W trakcie pobytu obowiązuje zasada uszanowania dobrosąsiedzkich stosunków.
 2. W domku letniskowym może zamieszkiwać od 4 do maksymalnie 6 osób.
 3. Doba hotelowa trwa od godz. 15:00 w dniu przyjazdu do godz. 12:00 dnia następnego. W szczególnych przypadkach można ustalić inne godziny.
 4. Wynajęcie domku jest możliwe na minimum 3 doby.
 5. Warunkiem rezerwacji domku jest wpłacenie uzgodnionej zaliczki na numer konta podany w wiadomości mejlowej. Pozostałą kwotę należy zapłacić gotówką w momencie zakwaterowania.
 6. Zakwaterowanie odbywa się na podstawie okazanego dokumentu tożsamości i podpisaniem umowy najmu.
 7. W domku znajduje się pościel oraz ręczniki na jeden okres wynajmu.
 8. Domki są przekazywane gościom w użytkowanie i odbierane przy wyjeździe przez właściciela.
 9. Domki są posprzątane w momencie zakwaterowania i takie należy pozostawić po swoim pobycie.
 10.  Najemca ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy lub winy osób go odwiedzających w okresie trwania umowy najmu
 11. W przypadku spowodowania uszkodzenia wyposażenia/mienia Fajnego domku prosimy  Gości o natychmiastowe poinformowanie właściciela, celem dokonania naprawy/wymiany. Rekompensata finansowa za w/w naprawę/wymianę zostanie naliczona wg  kosztów naprawy i musi być uregulowana najpóźniej w dniu wyjazdu.
 12. Na terenie Gospodarstwa obowiązuje cisza nocna 22:00-7:00.
 13. Za rzeczy pozostawione w domku właściciel nie ponosi odpowiedzialności. W momencie opuszczania domku prosimy o zamykanie drzwi i okien.
 14. Przebywanie psów na terenie domku dozwolone jest tylko z ważnym świadectwem szczepień, w kagańcu i na smyczy. Właściciele psów proszeni są o sprzątanie odchodów. Obecność zwierząt nie może zakłócać wypoczynku innym.
 15. Mieszkańcy domku letniskowego mogą parkować swoje samochody na posesji Gospodarstwa.
 16. W przypadku uwag i zastrzeżeń dotyczących poziomu usług, funkcjonowania urządzeń i wyposażenia domku letniskowego, czystości i porządku, Gość proszony jest o poinformowanie o tym właściciela w celu podjęcia środków zaradczych.
 17. Ze względu na bezpieczeństwo, zabronione jest używanie w domku urządzeń elektrycznych nie stanowiących wyposażenia domku.
 18. W domkach letniskowych obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów.
 19. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają odpowiednio przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy o usługach turystycznych.

Życzymy przyjemnego wypoczynku!
 

Anielska Łąka
Boćwinka 21
11-612 Boćwinka
 
Anielska Łąka © Stadnina koni i Gospodarstwo Agroturystyczne Stworzono w vickcreator.com